Gaziantep Özel Bilfen Anaokulu

galeri

Firma Hakkında

Yaş Grupları
Anaokullarımız 37-66 ay arası öğrencilere eğitim ve öğretim vermektedir. Öğrencilerimizin sınıflara yerleştirilmesinde çocukların doğum yılları ve doğdukları aylar ile sınıflardaki kız erkek öğrenci sayısı göz önünde bulundurulur. 

Eğitim Dönemi
Bilfen Anaokulları eylül ayında oryantasyon çalışmaları ile başlayıp haziran ayında sona erer.

Eğitim Saatleri
Bilfen Anaokulları 08.00 – 18.00 saatleri arasında açık bulunmaktadır.

Beslenme
Okulumuzda sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve tüm ikramlarımız Biltur Catering tarafından hazırlanmaktadır. Biltur Catering (www.bilturcatering.com), Bilfen bünyesinde kurulmuştur ve öğrencilere hijyen kurallarına bağlı kalarak kaliteli ve sağlıklı yemekler hazırlamayı hedefler. Diyetisyen ve kalite kontrol sorumluları tarafından kalori hesapları yapılarak oluşturulan menüler, okul doktoru tarafından da onaylanarak öğrencilerin beğenisine sunulur.

Sağlık
Bilfen Anaokullarında öğrencilerimizin sağlıkla ilgili sorunlarında ilk müdahalelerini yapabilecek hemşiremiz bulunmaktadır. Revirimiz, herhangi bir sağlık probleminde öğrencilerimizin şikâyetlerine cevap verebilecek donanımdadır. Haftanın bir günü okul doktorumuz öğrencilerimizin genel sağlık kontrolünü yapmaktadır.

Güvenlik Danışmanlığı

Bilfen Okulları, çocuklarımızın güvenliğini ilgilendiren her konuda gerekli tedbirleri almakta ve teknolojiden de faydalanarak güvenlik hizmetini en üst seviyede vermektedir. Birimimiz tüm okullarımızın ve şirketlerimizin takibini yapmaktadır. Tüm öğrenci, veli, misafir ve çalışanlarımızın rahatlıkları ve güvenliklerinin sağlanması amacı ile hizmete açılan, “ALARM KONTROL – KAMERA İZLEME –  GPS ARAÇ TAKİP MERKEZ imiz, Bilfen ailesi olarak bizlere TÜRKİYE’ de İLK ve TEK olmanın gururunu yaşatmaktadır.

Kamera İzleme

Tüm okullarımızın kamera sistemleri, uzaktan erişim ile “Kamera İzleme Merkezimize bağlanmıştır. Kameralarımızın elde ettiği bire bir canlı görüntüler, 7 gün 24 saat uygulaması ile kesintisiz olarak izlenmekte ve belirli sürece kayıt altına alınmaktadır.

Adres: Şehirgösteren Mahallesi, 68016 Nolu Cadde, No: 90, Şehitkamil / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • AdresŞehirgösteren Mahallesi, 68016 Nolu Cadde, No: 90, Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon444 27 57

Firma Konumu

Paylaş