Gaziantep Özel Bilfen Anadolu Lisesi

galeri

Firma Hakkında

Bilim ve teknolojinin sürekli gelişim içinde olduğu çağımızda, başarılı, deneyimli, uzman, çağdaş ve laik bir öğretim kadrosuyla geleceğin kültürlü, sosyal ve özgür düşünceli bireylerini yetiştiriyoruz.

Okulumuz TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sınavı sonucuna göre öğrenci almaktadır. Tüm okullarımızda olduğu gibi etkin, öz benliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek bireyler yetiştiren okulumuzda; eğitim yaratıcı ve yenilikçidir.

Akademik bilgi ve becerilerin kazandırılmasının  yanı sıra fiziksel, zihinsel ve psikolojik ilgi ve beklentilere yanıt verebilen, kapsamlı FEN-MATEMATİK-TÜRKÇE ve YABANCI DİL ağırlıklı bir öğretim programı uygulanır. Öğrencilerin yaratıcı düşünme, sorun çözme, karar verme, öğrenmeyi öğrenme, etkili iletişim kurma, araştırma yapma becerilerinin geliştirilmesi sağlanır. Okulumuzda öğrenci, aile ve öğretmen bir bütün olarak kabul edilerek onların eğitim ve öğretimden beklentileri çerçevesinde biçimlenmiş bir sistem uygulanır. TYT-AYT çalışmalarında, laboratuvar destekli FEN-MATEMATİK dersleri ile nitelikli ve kalıcı bilgi içeren Edebiyat-Sosyal ve Yabancı Dil dersleri programa paralel olarak yürütülür ve branş öğretmenleri ile birebir yapılan etütlerle desteklenir. Çağdaş anlayışı ilke edinmiş, öğrencisini tanıyan, yönlendiren, birey kavramının farkında olan ve tüm öğrencilere birebir ilgi gösteren yönetici ve öğretmenlerimiz okulumuzun her alanda başarıya ulaşmasında en büyük etkendir. 

Seçkin öğretim kadrosu ile;

 Laboratuvar destekli, nitelikli ve kalıcı bilgi içeren fen ve matematik dersleri,

 Öğrenciyle bire bir kurs ve etüt çalışmaları,

 Yabancı dil eğitiminde öğrencilerimizin dinleme, anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirebilmek için görsel ve işitsel eğitim,

 Ders programlarıyla paralel TYT-AYT çalışmaları yapılmaktadır.

Adres: Şehirgösteren Mahallesi, 68016 Nolu Cadde, No: 90, Şehitkamil / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • AdresŞehirgösteren Mahallesi, 68016 Nolu Cadde, No: 90, Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon444 27 57

Firma Konumu

Paylaş