Gaziantep Özel Erdem Koleji Anaokulu

galeri
galeri

Firma Hakkında

Biz öncelikle çocuklara birey olarak değer  veriyor onların gelişimsel özelliklerini ve ilgi alanlarını dikkate alarak eğitim programları hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Misyonumuz
Gelişimlerini destekleyici  sınıf ortamımızda, her yaş grubunun gelişimsel özeliklerini dikkate alan; çift ana dilli, toplumsal değerlerimizi koruyan, özgüveni yüksek, eleştirel düşünme becerisi yüksek, sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek için, ailelerinde katılımını sağlayan gelişimsel eğitim programı uygulamaktayız.

Vizyonumuz
Eğitimin ilk basamağı olan erken çocukluk döneminin güvenli bir ortamda, sevgi dolu bir eğitimle, çocuklarımızın ilgi, gereksinim ve bireysel farklılıkların göz önüne alarak potansiyellerini en üst seviyeye taşıyıp; değerler eğitimimizle iyi ve ahlaklı insan olmayı benimseyen yaşayarak öğrenen, geleceğini düşünen, araştıran ve öğrenmeyi öğrenen parlak nesiller yetiştirmektir.


Neden Biz?
Biz, uzman kadro ve  psikolog eşliğinde çocukların gelişimsel özeliklerini göz önünde bulundurarak , güçlü yönleri öne çıkarıp potansiyelleri en üst seviyeye getirirken, iyi ve ahlaklı insan olma düşüncesini çocuklarımıza kazandırmayı  görev biliyoruz.

Neler VAR

-İngilizce/ Speaking
-Yüzme Eğitimi
-Türkçe Dil Etkinliği
-Zeka Oyunları
-Satranç
-Drama
-Müzik
-Değerler Eğitimi
-Resim
-Rehberlik Servisi
-Bahçe Etkinlikleri
-Eğitici ve Bilgilendirici Geziler
-Sanat Etkinlikleri
-Sinema ve Tiyatro Günleri
-Deney / Gözlem
-Diyetisyen
-Fizyoterapist
-İlk Yardım Eğitimi
-Spor
-Hemşire

Adres: Yeditepe Mahallesi, Yeşilvadi Bulvarı, No:386, Şahinbey / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • AdresYeditepe Mahallesi, Yeşilvadi Bulvarı, No:386, Şahinbey / Gaziantep
  • Telefon(342) 360 37 50

Firma Konumu

Paylaş