Gaziantep Özel Erdem Koleji Anadolu ve Fen Lisesi

galeri
galeri

Firma Hakkında

Üçüncü 4 yıllık eğitimi ile öğrencilerimize kendi üniversitesini ve diğer üniversitelerin kapısını aralayan güçlü, zengin, içerikli profesyonel kadrosu ile bilime önem veren, milli ve manevi değerleri önemseyen başarılı bireyler yetiştirmek.

Akademik, kültürel ve sportif etkinlikleri değişen ve gelişen eğitim programları doğrultusunda yürüten Özel Erdem Anadolu ve Fen Lisesi, teknik ve estetik ölçütlerin gözetilerek yapılandırıldığı eğitim-öğretim programları uygulamaktadır.

Çağın gerektirdiği dinamik yapıya sahip olarak fen bilimleri ve matematiğe ilgi duyan öğrencilere akademik ve sosyal olanakları en iyi biçimde sunmaktadır.

Okulumuzda; araştırmacı ruhu pekiştirilen, öğrenmeyi öğrenen, kendini tanıyan, özgüvene ve özdenetime sahip, sosyal, kültürel ve sportif yönü geliştirilmiş, geleceğin çok yönlü bilim adamları yetiştirilmektedir.

Öğrencilerimizi yüksek ahlaki değerler edinmeye, insanlığın başarılarını anlayıp takdir etmeye, fiziksel ve ruhsal sağlık için gerekli bilgi ve becerileri edinmeye teşvik ediyoruz.
Gelişmelere açık eğitim-öğretim sistemimizle yine gelişmelere açık öğrenciler yetiştirerek ülkemizin geleceğine yön verecek, ülkemizi geliştirip daha ileri seviyelere taşıyacak öğrenciler yetiştiriyoruz.

Öğrencilerimizi gerek dersler konusunda gerekse ilgi ve yetenekleri doğrultusunda geliştiren, yönlendiren ve her türlü imkânı ile öğrencinin içerisindeki potansiyeli faaliyete geçirecek gücü aşılıyoruz. Böylece kendine güvenen, içindeki gücün farkına varan ve hayatta karşılaşacağı her türlü zorluğu aşabilecek bireyler yetiştiriyoruz.

Yılların birikimi ve deneyimi ile “ANAOKULUNDAN ÜNİVERSİTEYE” sloganı doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyor ve eğitim-öğretim konusunda başarımızıı ve teknolojik gelişmişliğimizi kanıtlamış bir eğitim kurumu olup tüm bu birikim ve deneyimi öğrencileriyle paylaşmayı kendine ilke ediniyoruz. Bu ilke doğrultusunda verdiğimiz eğitimle geleceğe emin adımlarla yürüyen nesiller yetiştiriyoruz.

Adres: Yeditepe Mahallesi, Yeşilvadi Bulvarı, No:386, Şahinbey / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • AdresYeditepe Mahallesi, Yeşilvadi Bulvarı, No:386, Şahinbey / Gaziantep
  • Telefon(342) 360 37 50

Firma Konumu

Paylaş