Gaziantep Özel Uygar Koleji Anaokulu

galeri
galeri

Firma Hakkında

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM

Uygar Anaokullarında, yaparak yaşayarak öğrenme eğitim modeli ile öğrencilerimizin yaratıcılıklarını, problem çözme yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyoruz.

Okul öncesi dönemde öğrencilerin temel yaşam alışkanlıklarını kazandığı, zihinsel gelişimlerinin ve öğrenmenin, en yoğun olduğu 4-6 yaş dönemini en doğru şekilde değerlendirmek amacıyla, çocuklarımızın yaratıcılıklarını, öğrenme motivasyonlarını, özgüvenlerini ve ilişki kurma yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen öğrenci merkezli öğretim modelini uyguluyoruz.

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ YABANCI DİL PROGRAMI

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla, öğrencilerimizin dil yeterliliklerini geliştirmek adına yarım gün İngilizce programı uygulanmaktadır.

TEKNOLOJİYİ AKILCI KULLANABİLEN BİREYLER

Gelişen Teknolojiye bağlı ancak bağımlı olmayan bireyler yetiştirirken, çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyen, analitik düşünme becerisi sağlayan ROBOTİK KODLAMA ve ZEKA OYUNLARI dersleri verilmektedir.

KENDİLERİNİ İFADE EDEBİLEN ÖĞRENCİLER

Öğrencilerimizin küçük yaşta özgün düşünme becerilerini ve ifade güçlerini geliştirmek adına Drama, Göresel Sanatlar, Orff temelli müzik dersleri verilmektedir.

SAĞLIKLI BEDENLER BAŞARILI BEYİNLER

Öğrencilerimizin bedensel gelişimlerini takip ederken vücut koordinasyonları ve esnekliklerini geliştirmek, vücut yapılarına ve becerilerine uygun spor dallarına yönlendirmek adına USGA (Uygar Sportif Gelişim Atölyesi) ve Cimlastik ve Satranç dersleri verilmektedir.

DOĞAYI KEŞFEDEN ARAŞTIRMACI BİREYLER

Doğayla ilgili farkındalık düzeyi gelişmiş, doğaya karşı meyve yetiştiriciliği, at biniciliği etkinlikleri yapılmakta olup aynı zamanda problem çözme yeteceği güçlü, araştırmacı bireyler yetiştirmek adına fen laboratuvarlarında çeşitli fen deneyleri yapılmaktadır.

Adres: 15 Temmuz Mahallesi, 148185 Sokak, NO: 5/A, Şehitkamil / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • Adres15 Temmuz Mahallesi, 148185 Sokak, NO: 5/A, Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon(552) 281 30 30

Firma Konumu

Paylaş