Gaziantep Özel Uygar Koleji Ortaokulu

galeri
galeri

Firma Hakkında

Ortaokul ön ergenlik, sınıf öğretmeninden farklı branşlara geçişin olduğu bir sürecin başlangıcıdır.

Bu süreçte okulumuz danışman öğretmenler ile her öğrencinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak ve öğrencilerin psiko-sosyal gelişimlerini takip ederek, öğrencilerin akademik ve sosyal alanlarda başarılarına katkı sağlamaktadır. Her sınıf seviyesinde kazanım odaklı değerlendirme sınavları uygulanmaktadır.
Sınav sonuçları doğrultusunda, öğrencilerin akademik gelişimleri takviye çalışmalarıyla desteklenmektedir.

DÜNYA VATANDAŞI BİREYLER

Globalleşen dünyada kendi dillerine hâkim olan bireylerin, dünya dil ve kültürlerini tanıması ve kendilerini okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında geliştirmek
amacıgla goğunlaştırılmış İngilizce eğitiminin yanı sıra ikinci yabancı dilde de eğitim verilmektedir. ngıca öğrenciIerimize uluslararası sınavlarla [Cambridge, TOEFL vb.] ölçme değerlendirme yapılmaktadır.

TEKNOLOJİ İLE ŞEKİLLEN BİREYLER

Teknoloji günümüzün vazgeçilmez bir aracıdır. Genç bireylerin teknolojiden soyutlanmadan teknolojiyi ve sosyal medyayı doğru kullanması, hayal güçlerinin zenginleşmesi için robotik kodlama ve zeka oyunları dersleri donanımlı ve çağdaş laboratuvarlarda uygulanmaktadır.

HAYATA HAZIR BİREYLER

Akademik çalışmalarımızın yanı sıra öğrencilerimizi hayata hazırlamak, sosyal yönlerini ifade becerilerini geliştirmek için yaratıcı okuma ve yazma, yurt içi ve yurt dışı geziler, tiyatro sinema etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, drama gibi birçok sosyal etkinlik düzenlenmektedir.

YÖNLENDİRİCİ REHBERLİK

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimlerini yakından takip ederken öğrencilerin karşılaşacakları psiko- sosyal ve bireysel durumları gözlemlenerek, uzman psikologlar tarafından çözüm Üretilerek doğru gönlendirmeler yapılır.

SAĞLIKLI BİREYLER

Öğrencilerimizin ruh ve beden sağlıklarının bireysel ve takım spor etkinlikleri, gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanmış sağlıklı ve dengeli öğünlerle desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Adres: 15 Temmuz Mahallesi, 148185 Sokak, NO: 5/A, Şehitkamil / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • Adres15 Temmuz Mahallesi, 148185 Sokak, NO: 5/A, Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon(552) 281 30 30

Firma Konumu

Paylaş