Gaziantep Özel Uygar Koleji Anadolu Lisesi

galeri
galeri

Firma Hakkında

Öğrencilerine güçlü bir alt yapıyla yetişmeleri için gerekli ortamı sağlamakta ve öğrencilerinin ilgi duydukları bilimsel, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Okulumuz, akademik çalışmalarla desteklenen öğrencilerimizin maksimum başarıya ulaşmalarını hedeflemektedir.

Üniversite sınavına girecek öğrencilerimizin bu sınavlarda başarılı olabilmeleri için yoğun ve farklı çalışmalar yürütülmektedir. Danışman öğretmenler,  Ölçme Değerlendirme Birimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Servisi tarafından Üniversiteye hazırlık programı kapsamında öğrencilerin gelişimi takip edilir. Öğrencilerin ders eksiklerini tamamlamak için destekleyici kurs ve etüt programları sunulur.

Toplumsal sorumluluk bilincini arttırmak amacı ile öğrencilerimizin yurt içi ve yurt dışında sivil toplum örgütlerinin düzenlediği ulusal ve uluslararası projelere katılmaları sağlanır. Kültürler arası etkileşimleri sağlamak ve bilimsel düşünme becerilerini geliştirmek amacı ile bilimsel ve kültürel etkinlikler düzenlenir.

Kapalı Spor Salonumuzda faaliyetlerimiz Milli Sporcu İbrahim Hakkı ADAN’ın
danışmanlığında öğrencilerimizin hangi dalda daha başarılı olacağı gözlenerek 0 faaliyetlere katılımı sağlanıyor.

– AKILLI TAHTA SİSTEMİ ve geniş konforlu sınıflarda kaliteli eğitim veriyoruz.

– REHBERLİK BİRİMİMİZ öğrencilerimize bire bir ilgi göstererek ve velilerimizle sürekli iletişim halinde olarak öğrenci takibini sağlamaktadır.

-OBS sistemi Üzerinden öğrencilerimizi takip edebilir idare ve öğretmenlerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mahallesi, 148185 Sokak, NO: 5/A, Şehitkamil / Gaziantep

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Firma Konumu

Paylaş