Gaziantep Özel Deva Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

galeri
galeri

Firma Hakkında

Özel Deva Sağlık Meslek Lisesi Gaziantep´te Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği bölümleriyle 2013-2014 eğitim-öğretim döneminde güçlü öğretmen kadrosu ve geniş eğitim imkanlarıyla eğitim öğretime başlamıştır.

Alanında uzman profesyonel eğitim kadromuz ile çağdaş eğitimin gerekli kıldığı her türlü teknolojik donanıma sahip interaktif sınıf ortamları ve her öğrenciye bireysel olarak uygulama fırsatı veren tam donanımlı laboratuvar imkanlarıyla tüm sağlık sektörlerinde öncelikle istihdam edilen lider bir eğitim ve uygulama kurumu olmak hedefimizdir.

Okulumuzda 4 yıllık eğitim süresinde temel dersler ile bölümlerin meslek dersleri teorik ve uygulama olarak verilir.

Temel Dersler

Orta öğretimde kazanılması gereken temel becerilerin gereği olan ortak kültürel dersler,kendi alanında uzman olan öğretmenler tarafından verilir.

Mesleki Teori

Meslek dersleri,kendi alanında uzun süre mesleki uygulama tecrübesi olan ve formasyon derslerini almış olan öğretmenlerin rehberliğinde,öğrenci odaklı işlenen derslerde verilir.

Mesleki Uygulama 

Okulumuz ,sahip olduğu zengin laboratuvar olanaklarının yanında kendi hastanemizde staj imkanı sağlayarak zengin öğrenme deneyimi yaşatır.

Adres: 25 Aralık Mahallesi, Tüfekçi Yusuf Bulvarı, No:90, Şahinbey / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • Adres25 Aralık Mahallesi, Tüfekçi Yusuf Bulvarı, No:90, Şahinbey / Gaziantep
  • Telefon(342) 225 00 88

Firma Konumu

Paylaş