Gaziantep Özel Deva Koleji İlkokulu

galeri
galeri

Firma Hakkında

İlkokulumuzda Milli Eğitim Bakanlığı İlkokul Mevzuatına uygun şekilde hazırlanmış 1.2.3.4. sınıflarımızda ayrı ayrı zekâ gelişimini destekleyici, çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş, öğrenci merkezli, çağdaş bir eğitim programı uygulanır. Öncelikle anadili olan Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarına önem veriyoruz. Daha sonra birinci yabancı dil olarak İngilizceyi de günlük yaşantılarında kullanmayı, ilkokuldan mezun olan öğrencilerimizin yabancı arkadaşlarıyla iletişim kuracak kadar İngilizce yeterliliğe sahip olmasını hedefliyoruz.

Özel Deva Okulları eğitim alanında, kurumsal geleneklerini, çağın yenilikleri ile geliştirmeyi başarmış, özgün ve ilklere imza atmış bir değer; donanımlı kadrosuyla uyumlu ve koordineli çalışan büyük bir eğitim kurumudur. ”Ülkesine faydalı, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş, topluma örnek olacak insanlar yetiştirebilmektir” Vizyonu ile eğitime başlamış okulumuz, geleceğe değer ve bilgi katan nesiller yetiştirip, öğrencilerimizi Türkiye’nin önde gelen bireyleri olarak hazırlamayı hedef olarak benimsemiştir. Öğrencilerimizi, laik, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış özgüven sahibi, yaratıcı bireyler olarak yetiştirmek en büyük isteğimizdir.

21. Yüzyıl eğitimi, öğrencilere demokratik ve çağdaş bir eğitim anlayışı sunmanın yanı sıra bilişsel, bedensel ve sosyal yönden de geleceğe hazırlar. Öğrencilere bireysel öğrenme ve grup çalışması becerileri kazandırır, ilgi duydukları alanlarda yeteneklerini geliştirmeye teşvik eder.

1 – Öğrenme ve Yenileme Becerileri

  • Eleştirel Düşünme  (Critical Thinking)
  • İletişim                 (Communicating)
  • İşbirliği                 (Collaborating)
  • Problem Çözme     (Problem Solving)
  • Yaratıcı Düşünme  (Creative Thinking)
2 – Bilgi, medya ve Teknoloji Becerileri
3 – Yaşam ve Kariyer Becerileri
 

Adres: İncilipınar Mahallesi, Sabahat Göğüş Caddesi, No:7, Şehitkamil / Gaziantep

banner

Firma Bilgileri

  • Adresİncilipınar Mahallesi, Sabahat Göğüş Caddesi, No:7, Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon(342) 999 07 07

Firma Konumu

Paylaş