Gaziantep Pedagog Çocuk, Ergen ve Aile Danışmanlığı

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

Gaziantep Pedagog Çocuk, Ergen ve Aile Danışmanlığı

Gaziantep Pedagog

Gaziantep Pedagog, Okan Bal; Lisans Çukurova Üniversitesi ve Yüksek Lisans Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Tamamladı. Meslekte 15 Yıldır Pedagojik Destek, Ebeveynlik, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu Konularında Hizmet Vermektedir.

Aldığı Sertifikalar

Evlilik ve Aile Danışmanlığı Sertifikası Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Oyun Terapisi Uygulayıcısı Sertifikası Wiscar-r Zeka Testi Uygulayıcısı Sertifikası Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikası Objektif Testler Uygulayıcı Sertifikası Ebeveyn Danışmanlığı Sertifikası

Pedagojik Destek

Pedagojik Destek, Çocukların duygusal, zihinsel gelişimlerinin değerlendirmesini ve takibini yapar. Çocuğun psikolojik ve toplumsal gelişimini takip edip olası problemlere karşı danışmanlık hizmeti verir. Fiziksel, duygusal ve sosyal açıdan sağlıklı bir çocuk yetiştirmek adına ebeveynlere danışmanlık ve rehberlik sunar.

Ebeveyn Danışmanlığı

Ebeveyn danışmanlığı; çocuğun karşılanması gereken ihtiyaçları, çocuğun gelişim özellikleri, hangi davranışın normal hangi davranışın anormal olduğunu ayırt etme, çocuğun yaşına uygun gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini tespit etme, duygusal sağlığı yerinde olan çocuklar yetiştirmek için sağlıklı, işlevsel ebeveynlik becerileri konularında verilen danışmanlık hizmetidir.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı / Çift Terapisi

Aile ve Evlilik Danışmanlığı aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkileri yaşadıkları sorunlar, sorun çözme, evlilik öncesi, nişanlılık, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir.

Öğrenci Koçluğu / Sınav Koçu

Öğrenci Koçluğu, sınav koçu, öğrencinin hedeflerine ulaşması için ona rehberlik eden, kişiye özel hazırlanan program dâhilinde; doğru taktikler veren ve bu taktikleri uygulamayı öğreten, öğrencinin eğitim öğretim hayatındaki yaşayabileceği stresi ve kaygıyı azaltmasına yardımcı olan danışmanlık hizmetidir. Öğrencinin hedeflediği başarıyı yakalaması adına ona birebir özel programlar hazırlanır ve bununla birlikte yasabileceği sorunlara yönelik psikolojik destekler sunar.

Moxo Dikkat Testi

MOXO Dikkat Testi uzmanlar tarafından uygulanan, 6 yaş ve üzeri tüm çocuk ve ergenlerde dikkat ve dikkate dair bileşenleri ölçen bilgisayar tabanlı bir testtir. Ofisimizde Uygulanmaktadır.

Kurumlara Yönelik Danışmanlık

Kurumların İhtiyaçlarına yönelik personel eğitimleri, öğrenci eğitimleri, sınav danışmanlık, test uygulamaları, seminer talepleri doğrultusunda sağlanan hizmettir.

Meslek Danışmanlığı

Meslek Danışmanlığı, Meslek belirleme sürecinde doğru meslek belirlemek adına meslek danışmanlığı hizmeti.

Tercih Danışmanlığı

Tercih Danışmanlığı, Doğru Meslek, Doğru Tercih ve Profesyonel Tercih Danışmanlığı Öğrenci Koçu Okan Bal. Üniversite tercihlerinizde doğru adımlarla tercih için profesyonel destek sağlanır.

Hizmet Tanımı
-Pedagojik Destek
-Psikolojik Danışmanlık
-Psikoterapi
-Ebeveyn Danışmanlığı
-Aile Danışmanlığı
-Evlilik Çift Terapisi
-Aile İçi Sorunlar
-İlişki ve İletişim Sorunları
-Aldatma Aldatılma Sorunları
-Boşanma Danışmanlığı
-Boşanmış Ebeveyn Danışmanlığı
-Evlilik Öncesi Danışmanlık
-Sınav Danışmanlığı
-Meslek Seçimi
-Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
-Moxo Testi (Ankara)
-Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)
-Öğrenci Koçluğu
-Sınav Stresi ve Kaygısı
-Okul Başarısızlığı
-Okul Olgunluk Testi
-Okul Korkusu
-Oyun Terapisi
-Çocuk Terapisi
-Ergenlik Danışmanlığı
-Otizm Erken Tanı
-Uyaran Eksikliği
-Çocuk Gelişim Testi
-Zeka Testi
-Çocuk Gelişim Takibi
-Öfkeli Sinirli Çocuk
-Konuşmayan Çocuk
-Kekeleme Sorunu
-Bağımlı Çocuk
-Yeme Bozukluğu
-Çocuk Tuvalet Eğitimi
-Uyku Sorunları
-Çocuk Uyku Eğitimi
-Anne Baba Eğitimi
-Özgüven Eksikliği
-Kaygı ve Korkular

Gaziantep Pedagog Çocuk, Ergen ve Aile Danışmanlığı, Gaziantep Pedagog

Gaziantep Pedagog Çocuk, Ergen ve Aile Danışmanlığı

Okan Bal
Uzman Psikolojik Danışman
Pedagog & Aile Danışmanı

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Firma Konumu

Paylaş